Bjørg Thorhallsdottir inviterer på fjelltur, bobler og rømmegrøt

Om

Sammen med mange nydelige Gledesspredere skal vi gå en fire timers fjelltur i mektig natur like ved Gaustatoppen. Anneth Nielsen som er primus motor for Kunstsveiven på Rjukan tar oss med på denne turen. Vi kan love nydelig natur, mange gode samtaler, god stemning og Bjørgs Lykkebobler!

Når vi kommer til Selstali seter er det mulighet for å ta seg en dukkert før de nydelige budeiene serverer oss deilig rømmegrøt. De som ønsker det kan gå ned igjen til Rjukan, mens resten av oss blir hentet med buss.

Når kvelden kommer møtes vi i Baptistkirken til et herlig kvelds arrangement med enkel bevertning.

Men det slutter ikke her: Bjørg skal ha utstilling på Kunstsveiven i Baptistkirken og hun er der og åpner utstillingen fredag kveld klokken 18.00. Utrolig kjekt om du også blir med den kvelden. Det kommer til å bli så fint!

 

Litt praktisk informasjon

Åpningen av kunstutstillingen er fredag 11.07 kl 18.00 i Rjukan baptistkirke

Lørdag er det oppmøte utenfor Baptistkirken kl 09.30. Bussen kjører oss til fjellet kl 10.00

Lørdag kveld deltar vi på Kunstsveiven sitt kvelds arrangement med enkel bevertning.

Pris kr 1490 som inkluderer buss t/r fjellet, rømmegrøt, Lykkebobler og kvelds arrangementet med enkel servering.

Påmelding gjøres på meil til kunstsveiven@gmail.com og du betaler til Vipps #41624565 (Anneth Nielsen)

TripAdvisor

Kart

Bjørg Thorhallsdottir inviterer på fjelltur, bobler og rømmegrøt

TypeFjelltur

Oppmøte Baptistkirken på Rjukan, 3660, Rjukan
Close window

Call direct on:

41624565

Åpningstider

Kl. 09:30 (12 Jul 2025)

Reiseplanlegger

Velkommen til reiseruteplanleggeren. Du kan bruke dette verktøyet til å lage din egen reise.

For å lage din egen reiserute, klikk Add to Excursion for å legge til et produkt i reiseruten.

  • Miljøsertifisering i privat og offentlig virksomhet, inkludert turisme.
  • Bærekraftig Reisemål

Ikke gå glipp av

Ikke gå glipp av

Ikke gå glipp av

Ikke gå glipp av